O firmie

Strona główna O firmie

Na obecny kształt firmy OPTIMAX-FENIG złożyły się lata pracy i starań zarówno naszych, jak i współpracujących z nami lekarzy, optometrystów, optyków, pielęgniarek oraz całego personelu medycznego i optycznego.

Od początku istnienia naszego Centrum staramy się niezmiennie zapewnić Państwu wysoki standard oferowanych przez nas usług. Nasi Pacjenci są pod opieką lekarzy specjalistów z wieloletnim stażem. Działamy w oparciu o najnowocześniejszą technologię. Dysponujemy szeroką gamą nowoczesnych, specjalistycznych urządzeń medycznych renomowanych firm (m. in. Topcon, Zeiss, Nidek, Humphrey, Wellch Allyn, Heidelberg, etc.).

Prowadzimy działalność na rynku prywatnych usług medycznych i optycznych. Przedmiot działalności firmy obejmuje świadczenie specjalistycznych usług medycznych z szerokiego zakresu specjalizacji. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży medycznej i optycznej zdobywane od 1995r. oraz ugruntowaną renomę na regionalnym rynku. Uważana jest za jedną z wiodących firm w zakresie świadczenia tych usług.

Od początku powstania Kas Chorych nawiązaliśmy współpracę i zawarliśmy umowy na realizację świadczeń medycznych w zakresie usług medycznych oraz realizacji recept okularowych. Współpraca ta jest kontynuowana do chwili obecnej z powstałym w miejsce Kas Chorych Narodowym Funduszem Zdrowia.

Jesteśmy również uznanym zakładem optycznym oferującym najwyższej jakości produkty optyczne oraz modne markowe oprawy okularowe.

Świadczymy usługi z zakresu optyki okularowej. Doświadczenie i wysokie kompetencje zawodowe sprawiają, że klienci naszych salonów otrzymują pełny komfort widzenia oraz satysfakcję z noszonych okularów. Szeroka oferta opraw oraz szkieł okularowych sprawia, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model w zależności od własnych upodobań.

Nasz zespół

Nasz zespół

Od początku istnienia firmy tworzymy profesjonalny zespół składający się z lekarzy specjalistów, optometrystów,...

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?

Ponad 20-letnie doświadczenie na rynku usług medycznych oraz optycznych wysoka jakość i kompleksowość usług...

CENTRUM OPTYKI OKULAROWEJ

CENTRUM OPTYKI OKULAROWEJ

Ponad 20-letnie doświadczenie na rynku optycznym Najwyższa jakość i precyzja wykonywanych okularów...

CENTRUM OKULISTYCZNE

CENTRUM OKULISTYCZNE

ponad 20-letnie doświadczenie na rynku okulistycznym doświadczony zespół lekarzy specjalistów nowoczesny...

Nasze lokalizacje

Nasze lokalizacje

Nasze salony optyczne OPTIMAX-FENIG znajdują się na terenie województwa śląskiego oraz łódzkiego. Świadczymy usługi...

Ambasadorzy Luksusu

Ambasadorzy Luksusu

Nieprzerwanie od 2015 roku jesteśmy członkiem elitarnego grona najlepszych specjalistów i dystrybutorów marek...