Silhouette

Strona główna Silhouette

Wyjątkowa estetyka często wynika z połączenia dwóch pozornie przeciwstawnych biegunów.

Okularom Silhouette zawsze udawało się opanować tę sztukę: osiągnięcie niezrównanej lekkości dzięki wewnętrznej sile.

Pozostać wiernym sobie i stale ustawiać nowe cele. Aby stworzyć ponadczasowy design, który również odpowiada duchowi epoki.

Długa tradycja produkcji klasycznych i innowacyjnych okularów.

Okulary produkowane w Austrii nieprzerwanie od 1964r. 

Filozofia produkcji - z jej kunsztem i naciskiem na ręczną pracę - jest podobna do tej w przemyśle chałupniczym.

Efektem są wyjątkowe okulary, które zachwycają i zaskakują pod względem innowacyjności.

Znakomity design i wysokiej jakości materiały zapewniają przejrzystość konstrukcji, która wyraża indywidualność osób, które je noszą.

Innowacja
Silhouette zrewolucjonizowała świat okularów dzięki najlżejszym okularom na świecie. Niezwykle wysokie standardy wykonania oraz zastosowanie najnowszych materiałów i technik produkcyjnych pozwalają tworzyć nowe i innowacyjne produkty.

Pasja
Od samego początku Silhouette zawsze realizuje wizję, która wciąż jest aktualna: tworzenie najpiękniejszych okularów na świecie. Designerzy firmy jak i wszyscy pracownicy wkłądają całe serce i duszę w pracę, aby urzeczywistnić tę wizję.

Indywidualność
Nieograniczone możliwości w zakresie kształtu, koloru i wzornictwa wyrażają to, co sprawia, że para okularów Silhouette jest wyjątkowa: Twoja osobowość.

Lekkość
Innowacyjne materiały i purystyczny design określają wyjątkową lekkość okularów Silhouette. Zobacz to i poczuj to.

Tworzenie designu
Okulary Silhouette to klasyczny design, który jest również zgodny z duchem epoki. Firma dąży do przejrzystości, która wydobędzie Twoją osobowość we wszystkich aspektach.

Wyprodukowano w Austrii
Okulary Silhouette są produkowane w całości w Austrii  od 1964 roku. W ten sposób firma gwarantuje wysoką jakość i znakomite wykonanie przy użyciu najlepszych materiałów, dzięki czemu okulary Silhouette nie mają sobie równych pod względem komfortu.

Cykl produkcyjny każdej oprawy trwa 40 dni. Wymaga wykonania ponad 120 czynności, a jakość jest kontrolowana 12 razy na każdym etapie produkcji.

Dowiedz się więcej na: silhouette.com