Zeiss i.PROFILER plus

Strona główna Zeiss i.PROFILER plus

Teraz zobaczysz więcej i wyraźniej.

Oko człowieka jest tak unikalne jak odcisk palca. Dzięki urządzeniu i.Profiler plus® firmy ZEISS dobór odpowiednich mocy soczewek jest sporządzany na podstawie analizy ponad 2500 punktów Twojego oka. Urządzenie to dokonuje pomiarów, tworząc indywidualny profil oka przez dokładną analizę map aberracji i topografii rogówki.


W przeciwieństwie do tradycyjnych testów określania wady wzroku, zmienne warunki oświetlenia są również brane pod uwagę w celu zapewnienia idealnego widzenia - zarówno w dzień jak i w nocy.
Te kompleksowe informacje są wykorzystywane do stworzenia precyzyjnej recepty lub recepty i.Scription®, która idealnie pasuje do unikalnego profilu Twojego wzroku.

ZEISS - precyzyjne soczewki z technologią i.Scription dla lepszego widzenia.

Powstałe na podstawie recepty i.Scription® soczewki okularowe produkowane są z dokładnością znacznie większą niż tradycyjne soczewki i są spersonalizowane specjalnie dla indywidualnych potrzeb Twojego wzroku.

W rezultacie zaburzenia widzenia takie jak niewyraźne widzenie, efekty rozmycia czy dyskomfort widzenia mogą być rozpoznane i wyeliminowane. Soczewki wykonane w technologii i.Scription® - to lepsze widzenie nocą i o zmierzchu wyraziste postrzeganie barw oraz podwyższenie kontrastu oglądanych przedmiotów.


Korzyści płynące ze stosowania soczewek w technologii i.Scription®:

    

  • Lepsze widzenie w nocy oraz przy słabym oświetleniu:
    Bezpośrednie źródła światła w nocy i przy słabym oświetleniu, jak np. reflektory samochodów mogą negatywnie wpłynąć na postrzeganie obrazu, powodując efekt oślepiania. Soczewki wykonane w technologii i.Scription® redukują taki efekt, zapewniając lepsze widzenie nocą i o zmierzchu

  • Lepszy kontrast oglądanych przedmiotów:

Dobre postrzeganie kontrastów, np. białych liter na czarnym tle jest dla naszych oczu szczególnym wyzwaniem. Soczewki wykonane w technologii i.Scription® to wysoki kontrast oglądanych obrazów.

  • Lepsze postrzeganie kolorów:

Technologia i.Scription® "ubarwia" nasze życie, pozwalając widzieć barwy wyraźniej (lepiej nasycone kolory). Dzięki urządzeniu i.Profiler® plus możliwe jest zastosowanie w soczewkach ZEISS technologii i.Scription®.


Opinie naszych klientów:

Jestem stałą klientką salonu optycznego Optimax. Zaproponowane mi najnowsze soczewki i.Scription, okazały się strzałem w dziesiątkę. Noszenie okularów sprawia mi przyjemność, i wreszcie mam pełne pole widzenia przy mojej dużej wadzie bez bocznych zniekształceń. Polecam. Ewa


Trafiłem do Optimaxa po rekomendacji znajomych, zdecydowałem się na szkła progresywne w technologii i.Scription. Niesamowite wrażenie, czysty obraz, a jazda nocą samochodem przestała być stresująca. Teraz ja polecam ten salon znajomym. Zdzisław


Do szkieł progresywnych od zawsze byłem nastawiony sceptycznie. Bałem się tego braku komfortu, na który narzekali moi znajomi. W salonie Optimax przekonano mnie, że warto inwestować w najnowsze rozwiązania i technologie, a soczewki progresywne Zeiss i.Scription spełniły moje oczekiwania. Zenon K.

Kilka faktów dotyczących soczewek ZEISS:

  • Zeiss - lider w precyzyjnej optyce od 1846r.
  • Pierwsze lądowanie na księżycu zostało sfotografowane przy użyciu soczewek Zeiss
  • Google Earth wykorzystuje soczewki Zeiss
  • Hollywood używa soczewek Zeiss podczas produkcji filmów
  • Na całym świecie badacze wykorzystują soczewki Zeiss w mikroskopach


Zasługujesz na to, co najlepsze!

Nie wierz na słowo, przyjdź i przekonaj się na własne oczy!

Zapraszamy do naszego CENTRUM OPTYKI OKULAROWEJ w Częstochowie, Al. NMP 75 na bezpłatną analizę i pomiary wady wzroku na urządzeniu i.Profiler plus® oraz po więcej informacji na temat innowacyjnej technologii i.Scription®.

Umów się telefonicznie 34 361 42 33 lub osobiście w naszych salonach optycznych.