Zeiss i. TERMINAL

Strona główna Zeiss i. TERMINAL

Twoja twarz i twoje oprawki wpływają na jakość Twojego widzenia. Zobacz, jak technologia ZEISS łączy to wszystko razem aby widzieć lepiej.

Prawidłowe umieszczenie soczewek w wybranych przez Ciebie oprawkach jest równie ważne, jak dokładnie przepisana recepta. Prawidłowe osadzenie soczewek okularowych minimalizuje bóle głowy, nieprawidłowe postawy ciała i zmęczenie oczu. Przy wykonywaniu okularów należy wziąć pod uwagę wiele szczegółów, takich jak m.in. odległości pomiędzy źrenicami, proporcje twarzy, kąt nachylenia i kąt wygięcia oprawki, a także pozycję głowy, aby dokładnie osadzić soczewki w oprawkach. Bez tych pomiarów, nawet 40% jakości widzenia może zostać utracone. Jest to ważne dla jednoogniskowych soczewek, ale przede wszystkim dla soczewek progresywnych.

Nowa technologia pomiarowa ZEISS zapewnia automatyczny pomiar i ocenę parametrów w ok. 60 sekund. Każdy pomiar przy użyciu i.Terminal®2 to maksymalna dokładność przy minimalnym wysiłku. To gwarantuje, że soczewki ZEISS zapewniają 100% wydajności.

Soczewki, które zostaną precyzyjnie dopasowane do twarzy, oprawki i recepty zapewnią Państwu:

  • optymalne widzenie
  • zmniejszone zmęczenie oczu
  • komfort użytkowania okularów

W naszym CENTRUM OPTYKI OKULAROWEJ w Częstochowie, Al. NMP 75 dysponujemy tym nowoczesnym i precyzyjnym urządzeniem pomiarowym ZEISS i.Terminal®2. Nasz przeszkolony personel optyczny przy użyciu tego urządzenia w bardzo dokładny sposób dopasuje Państwa nowe okulary do indywidualnych potrzeb.