Płyny do soczewek

Strona główna Optyka Płyny do soczewek

Jeśli nie jesteś miłośnikiem okularów, to doskonałym rozwiązaniem będą szkła kontaktowe. Wszyscy, którzy je noszą doskonale wiedzą, że jeśli mają nam właściwie służyć, to konieczna jest ich odpowiednia pielęgnacja.

W naszej ofercie dostępne są płyny do soczewek znanych i sprawdzonych producentów, takich jak Solo Care Aqua, ReNu, Opti-Free, a także Eyeoxy. Zawarte w nich substancje najczęściej mają właściwości czyszczące, nawilżające oraz dezynfekujące. Warto wybierać preparaty, które są delikatne i nie będą wywoływać reakcji alergicznych.

Klientom oferujemy również spray do nawilżania, który znacznie poprawi komfort korzystania z soczewek. Dzięki niemu możesz zwiększyć objętość łez w oku, a także poprawisz strukturę łez , a co za tym idzie polepszysz komfort widzenia. Taki spray jest szczególnie dobry dla osób mających bardzo suche oczy.

Dostępne w naszym asortymencie produkty pozwolą Ci odpowiednio zadbać o soczewki i sprawią, ż będą nadawały się on do noszenia przez określony dla modelu czas.

eyeoxy free care

eyeoxy free care

Płyn do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych ze szczególnym uwzględnieniem soczewek silikonowohydrożelowych...

eyeoxy liposomes

eyeoxy liposomes

Spray do nawilżania oczu i poprawy komfortu w czasie stosowania soczewek kontaktowych. funkcja Podany...